Slagingspercentage Autorijschool Roger Crutzen
Officiële cijfers van het CBR.
Auto · eerste examen
56%
geslaagd bij het eerste examen
Boven landelijk gemiddeldeOngeveer 6 van de 10 leerlingen van Autorijschool Roger Crutzen slagen in één keer. Landelijk is dat 5 van de 10.
- Examens
- 48
- Geslaagd, alle examens
- 65%
- Examencentra
- 1
Bron: CBR · opgehaald 24 oktober 2026
Over Autorijschool Roger Crutzen
Autorijschool Roger Crutzen
heeft nog geen foto’s aangeleverd
Autorijschool Roger Crutzen in cijfers
Bij het eerste praktijkexamen haalt 56% van de leerlingen van Autorijschool Roger Crutzen meteen het rijbewijs, ongeveer 6 van de 10. Bij een herexamen ligt dat cijfer een stuk hoger: van de 14 herexamens werd 86% gehaald.
Alle examens voor de auto worden afgenomen bij het examencentrum in Urmond. Over alle 48 examens samen komt de school uit op 65%, terwijl het gemiddelde in Urmond op 60% ligt.
Cijfers naast elkaar
Landelijk slaagt 50% van de kandidaten bij de eerste poging, en over alle examens samen is dat ook 50%. Met 56% en 65% zit deze school boven beide landelijke gemiddelden. De cijfers voor de eerste poging zijn gebaseerd op 34 examens.
Ervaringen met rijles bij Autorijschool Roger Crutzen
Binnen Susteren ligt het gemiddelde voor een eerste examen op 55%. Van de 4 rijscholen in de plaats die in deze ranglijst staan, staat deze school op de tweede plek. Reviews zijn er op dit moment nog niet.
Zet je liever meerdere scholen naast elkaar, dan vind je in het overzicht van autorijles in Susteren ook de andere rijscholen in de plaats.
Lessen en werkwijze
Roger Crutzen begon in juli 2015 met een eigen rijschool, na ruim 16 jaar ervaring met het begeleiden van leerlingen. Vanuit Susteren geeft hij les in de regio midden-Limburg. Volgens de eigen website is er speciaal aandacht voor leerlingen met adhd, autisme of faalangst.
Je eerste stappen bij Autorijschool Roger Crutzen in Susteren
Je rijdt les in een VW T-Roc. De theorielessen worden gegeven samen met Theoriecentrum Limburg. Voor je praktijkexamen word je opgehaald en daarna weer thuisgebracht.
Prijzen en pakketten van Autorijschool Roger Crutzen
Als de agenda het toelaat, kun je ook lessen van 120 minuten nemen. In overleg kun je zelfs proberen het rijbewijs in 4 tot 6 weken te halen, maar dan moet je overdag beschikbaar zijn. Volgens de website kost een rijles van 60 minuten € 63,50 en een startpakket van 10 lessen met iTheoriepakket € 665,00.
Het praktijkexamen staat op de prijslijst voor € 270,00 en een faalangstexamen voor € 325,00.
Autorijschool Roger Crutzen: cijfers per jaar en examencentrum
Verloop slagingspercentage
Het slagingspercentage bij het eerste examen daalde van 67% in 2017/18 naar 56% in 2025/26. Tussendoor schommelde het tussen 56% en 80%. Landelijk was dat in die jaren 50% en 50%.
- Deze rijschool
- Landelijk gemiddelde
= landelijk gemiddelde in dat jaar
Jaar = 1 oktober t/m 30 september
Bron: CBR open data Opleiderresultaten · 1 oktober 2017 t/m 30 september 2026
Slagingspercentage per examencentrum
Geslaagd bij alle examens op dat centrum. = gemiddelde van alle rijscholen daar. Plaats = volgorde op geslaagd bij het eerste examen, tussen alle rijscholen met minstens 20 eerste examens bij dat centrum.
-
Urmond48 examens65%gem. 60%
Plaats 17 van 26 rijscholen bij examencentrum Urmond (eerste examen)
- Eerste examen
- 56% van 34
- Herexamen
- 86% van 14
Meer cijfers
Tik op een onderwerp voor uitleg en details.
Automaat of handgeschakeldAlle eerste examens waren handgeschakeldMinder vaak dan gemiddeld (landelijk 10%) 0%automaat
Geslaagd bij het eerste examen
- HandgeschakeldBoven landelijk gemiddelde · landelijk 51%56%
Landelijk slagen leerlingen in een automaat minder vaak in één keer dan in een handgeschakelde auto (38% tegenover 51%). Vergelijk daarom automaat met automaat. Het filter Veel automaatexamens in de rijschoollijsten toont rijscholen waar minstens een kwart van de eerste examens in een automaat was.
Tussentijdse toets24 keer een tussentijdse toets bij het CBRVaker dan gemiddeld: 71 per 100 eerste examens (landelijk 15) 24toetsen
De tussentijdse toets is een proefexamen bij het CBR, ongeveer halverwege de rijlessen. Je ziet hoe ver je bent, en wie de bijzondere verrichtingen goed doet, kan daarvoor bij het praktijkexamen vrijstelling krijgen.
Bij deze rijschool waren er 71 toetsen op elke 100 eerste examens; landelijk 15. Het CBR publiceert geen uitslag van de toets per rijschool, daarom tonen we alleen het aantal.
Bron: CBR open data Opleiderresultaten · 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026
Eerst een gratis proefles?
Je krijgt een gratis proefles bij een door ons geselecteerde rijschool in jouw buurt.
- Helemaal gratis
- Rijschool bij jou in de buurt
- Je zit nergens aan vast
Reviews en ervaringen Autorijschool Roger Crutzen
Nog geen reviews. Heb je les gehad bij Autorijschool Roger Crutzen? Help andere leerlingen met jouw ervaring.
Veelgestelde vragen over Autorijschool Roger Crutzen
Hoe doet Autorijschool Roger Crutzen het ten opzichte van rijscholen in Susteren?
In Susteren slaagt gemiddeld 55% bij het eerste examen (auto). Met 56% zit Autorijschool Roger Crutzen daar ongeveer op. Van de 4 rijscholen in Susteren met minstens 20 eerste examens staat Autorijschool Roger Crutzen op plaats 2.
Zijn er meer rijscholen in Susteren?
In Susteren staan 6 rijscholen met CBR-cijfers. Vergelijk de rijscholen in Susteren op slagingspercentage en reviews. Hemelsbreed dichtbij, buiten Susteren: Rijtop opleidingen (Beek (Limburg), 14,3 km), Autorijschool Ruber Sittard / Frans-Bert Ruber (Limbricht, 5,7 km).
Hoeveel procent van de leerlingen van Autorijschool Roger Crutzen slaagt in één keer?
Volgens het CBR slaagde 56% van de leerlingen van Autorijschool Roger Crutzen in één keer voor het praktijkexamen (auto). Dat is gemeten over 34 examens in de periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026. Landelijk is dat 50%.
Telt het CBR ook de herexamens van Autorijschool Roger Crutzen mee?
Tellen we alle praktijkexamens (auto) mee, dus ook de herexamens, dan slaagde 65% (48 examens). Landelijk is dat 50%.
Wat is het telefoonnummer van Autorijschool Roger Crutzen?
Je bereikt Autorijschool Roger Crutzen telefonisch op 046-4852661 of per e-mail via info@rogercrutzen.nl. Het adres is Oude Rijksweg Zuid 48, 6114RD, Susteren. Deze gegevens maakt het CBR openbaar.
Geeft Autorijschool Roger Crutzen les voor meer dan één rijbewijs?
Bij het CBR staan examens van Autorijschool Roger Crutzen voor Auto.
Zijn er al reviews over Autorijschool Roger Crutzen?
Er staat nog geen review over Autorijschool Roger Crutzen. Les gehad? Schrijf als eerste een review.
Bij welk CBR-centrum gaan leerlingen van Autorijschool Roger Crutzen op examen?
Het vaakst bij CBR-examencentrum Urmond (34 eerste examens, 56% in één keer geslaagd).
Andere rijscholen in Susteren
Percentage = geslaagd bij eerste examen (CBR).
Ben je nog aan het kiezen? Bekijk dan ook de reviews van Harry Mols Rijopleiding in Susteren, rijschool Perfect Rijschool en Rijschool Nadine uit Susteren.
- Verkeersschool Keijbeck B.V.457 examens52%
- Autorijschool Jeurissen Susteren77 examens83%
- Perfect Rijschool67 examens17%
- Rijschool Nadine30 examens25%
- Harry Mols Rijopleiding5 examens–
Alle rijscholen in Susteren vergelijken →
Rijscholen in de buurt van Susteren
- Rijtop opleidingenBeek (Limburg) · 14,3 km hemelsbreed
- Autorijschool Ruber Sittard / Frans-Bert RuberLimbricht · 5,7 km hemelsbreed
- Ready to goMaasbracht · 8,8 km hemelsbreed
- Autorijschool BeekdaelenMerkelbeek · 12,9 km hemelsbreed
- Autorijschool Van OolEcht · 5,4 km hemelsbreed
- Autorijschool SofyaGeleen · 9,2 km hemelsbreed
- NXXT Rijschool PinkyGeleen · 8,2 km hemelsbreed
- Rijschool Safety1stStein · 10,8 km hemelsbreed
Is dit jouw rijschool?
Word premium rijschool en laat leerlingen in Susteren zien wie je bent. Je CBR-cijfers en reviews blijven altijd zoals ze zijn: die zijn nooit te koop.
- Eigen tekstJouw eigen verhaal bovenaan je profiel€ 4,95p/m
- Eigen foto'sLaat zien wie je bent€ 3,95p/m
- Link naar je websiteLeerlingen direct naar jouw site€ 7,95p/m
Per maand, excl. btw · alles samen € 14,95 p/m.