Rijbewijsteam B.V.
Alle gegevens van Rijbewijsteam B.V..
Beginnen met praktijkles? Bij deze school kan dat met een auto. Het gemiddelde slagingspercentage van Rijbewijsteam B.V. ligt op 43%, 14 personen deden examen bij deze rijschool (rijbewijs B). Kies je ervoor te lessen bij Rijbewijsteam B.V.? Dan kies je uit 1 examenlocaties van CBR: Vlissingen. Theorie certificaat nog niet op zak? Bekijk dan hier het cbr theorie boek.
Contact & telefoon van Rijbewijsteam B.V..
De school heeft een vestiging in Vlissingen. Hierbij de adresgegevens van de school: President Rooseveltlaan 768, 4382NB Vlissingen. Eventjes bellen? Je bereikt de rijschool op telefoonnummer (0118) 44 04 04. Uiteraard is de school ingeschreven bij het KvK. Het KvK-nummer is 220636570000. Deze rijschool is bij het CBR bekend onder rijschoolnummer 4626A8.
In welke plaats zit Rijbewijsteam B.V. (routebeschrijving en kaart)?
Plan je route naar de rijschool via onderstaande kaart.
Overige scholen in de buurt van Vlissingen.
Meer rijscholen? Hier een overzicht van alle Rijscholen in Vlissingen. Deze twee rijscholen zijn ook het bekijken waard: Autorijschool Djaevan en Sara Abalain t.h.o.d.n.Rijschool 4U.
Ben je de eigenaar van of medewerker bij deze school? Neem even contact op om extra informatie aan de pagina toe te laten voegen. Heb jij hier rijles gevolgd? Help andere leerlingen door onderaan de pagina je ervaringen te delen. Gebruik je echte naam en mailadres: we verloten een Bol.com-waardebon t.w.v. € 50 onder de reviewers!
Meer leerlingen binnenhalen? Adverteer je rijschool op Rijschoolspecialist. Bekijk de adverteren-pagina voor meer informatie over deze dienst.
Specification: Rijbewijsteam B.V.
Slagingspercentage | 43 |
---|---|
Aantal examens | 14 |
Auto | Beschikbaar |
Telefoon | (0118) 44 04 04 |
Adres | President Rooseveltlaan 768 |
Postcode | 4382NB |
Plaats | |
Examenlocatie(s) | Vlissingen |
KvK-nummer | 220636570000 |
Rijschoolnummer | 4626A8 |
Reviews
0.0
Be the first to review “Rijbewijsteam B.V.” Reactie annuleren

There are no reviews yet.