Eerst de kern over Rijschool Michel Bakker
Voor je autorijbewijs, je motorrijbewijs of het rijbewijs voor auto met aanhanger (BE) kun je terecht bij Rijschool Michel Bakker in Culemborg. De school geeft ook theorie voor auto en motor. Je kunt lessen in een personenauto met automaat.
Volgens de eigen website geeft de rijschool sinds 2010 les in de Betuwe en omstreken en leidt ze ook op voor de bromfiets (AM).
Starten met rijles bij Rijschool Michel Bakker
Ben je nog jong, dan kun je volgens de website via 2toDrive al vanaf 16,5 jaar met rijles beginnen. Ook een spoedcursus wordt daar genoemd. Je lestijden, facturen en voortgang zie je in de On My Way LeerlingApp, waarin je ook theorielessen kunt volgen.
Resultaten bij het CBR
Voor de auto deden leerlingen van deze school 55 keer een eerste praktijkexamen. Daarvan werd 58% bij de eerste poging gehaald, dus ongeveer 6 van de 10. Het landelijk gemiddelde ligt op 50%, net als het gemiddelde in Culemborg. Alle eerste examens vonden plaats bij examencentrum Tiel, waar het gemiddelde 51% is.
Een tweede kans bij Rijschool Michel Bakker
Tel je de herexamens mee, dan gaat het om 103 examens en slaagt 57%. Binnen Culemborg staat de school op plek 2 van 7 voor slagen in één keer. Hoe andere scholen het doen, zie je in het overzicht met slagingspercentages in Culemborg.
Wat leerlingen zeggen over Rijschool Michel Bakker in Culemborg
Voor de scooter haalden alle 5 kandidaten het examen in één keer, dus 100% tegenover 80% landelijk. Bij zo weinig uitslagen is een vergelijking met grote rijscholen lastig. Op Rijschoolspecialist.nl staat 1 review, met een gemiddelde van 5,0.
Lespakketten en lesvoertuigen
Op de website staan pakketten met vaste bedragen. Auto pakket 30 kost volgens de website € 2855,- en Auto pakket 40 € 3555,-. In beide pakketten zitten onder meer een intakeles van 60 minuten en het praktijkexamen. Voor de motor noemt de site € 2130,- voor 20 uur les en € 2830,- voor 30 uur.
Welke rijbewijzen je haalt bij Rijschool Michel Bakker
Wil je leren rijden met een aanhanger, dan zie je € 855,- voor 6 uur en € 1320,- voor 12 uur. Een losse BE-rijles van 60 minuten kost € 77,50. De bromfietspakketten staan op € 635,- en € 875,-.
Je lest in auto's van Audi en Cupra en op motoren van Honda. Als je dat wilt, kun je volgens de website bij een vaste instructeur blijven.